arama

  Hacamat fiyatları ve Hacamat fiyatı

  • paylaş
  • paylaş
  • Emre Emre

  Hacamat, tamamlayıcı tıp uygulamalarından biridir. Akupunktur ve sülükle yapılan uygulamalar ile aynı başlık altında değerlendirilen hacamat, Sağlık Bakanlığı tarafından kapsam altına alındı. Bu nedenle, eğer sağlık sigortanız var ise herhangi bir ücret ödemen hacamat yaptırmanız mümkün olacaktır.

  Bedava Hacamat Nasıl Yaptırılır?

  Hacamat fiyatları değişkenlik göstermektedir. Eğer hastanede değil, özel kurumlarda hacamat tedavisi yaptırmak isterseniz, bunun için ayrı bir ücret ödemeniz gerekebilir. Bardak adeti, yapılma yöntemi gibi değişkenler baz alınır ve buna göre bir fiyat belirlenir. Sizler için hazırladığımız fiyat listesi üzerinden hacamat fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hacamat fiyatları sürekli olarak değişkenlik gösterir.

  En Ucuz Hacamat

  Hacamat fiyatlarında gelen olarak barda baz alınmaktadır. Bardak başı ücret 5 TL-25 TL arasında değişkenlik gösterir. Özel yerlerde 4-8 kupa arasında 20-100 TL arası fiyat belirlemeleri vardır. Özel hastanelerde ise fiyatlar oldukça yüksektir. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi devlet hastaneleri Hacamat yöntemini SGK kapsamına aldığı için herhangi bir ücret talep etmez. Hacamat fiyatları bu nedenle değişkenlik gösterebilmektedir.

  Hacamat fiyatları özel hastanelerde 250 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Hastanenin nerede olduğu, ismi ve diğer belirleyici faktörler, bu fiyatlarda artışlar ve azalışlar meydana getirebilir. Hacamat yöntemi genel olarak seans başı ücretlendirme şeklindedir. Bu tedavi yöntemi ile siz de kısa süre içinde sağlığınıza kavuşma şansına sahip olabilirsiniz. Hacamat hakkında bilgi almak için sitemizi takip edebilirsiniz.