arama

  Hacamat seti

  • paylaş
  • paylaş
  • Emre Emre

  Hacamat seti farklı ebatlarda satışa sunulmuştur. İnternet üzerinden hacamat seti alışverişi yapabilirsiniz. Hacamat derinde vakum yolu ile kan alınması uygulamasına verilen isimdir. Genel olarak omuz arasından kan alınmaktadır. Bu yöntem sayesinde insan tedavi edilebilir. Hacamat yöntemi milattan önce uygulanmaya başlanmıştır. Peygamber efendimizin de çok sık uyguladığı bu yöntem hadisi şeriflerde yer almaktadır. Aynı zamanda Çin’de de çok fazla bu yöntem tercih edilmektedir. Hacamat, son zamanlarda daha geniş bir kitlenin ilgisini çekerek SGK’nın da himayesi altına girmiş, hastanelerde tedavisi başlamıştır.

  Hacamat seti satışı yapan çok fazla mağaza bulunmaktadır. Bu setler farklı boylarda satılır. Vakumlu bardak şeklinde olan bu setler ortalama olarak 50-100 TL arasında değişmektedir. Güvenilir e ticaret siteleri üzerinden çok rahat bir şekilde alış verişinizi yapmanız mümkündür. Hacamat seti hakkında daha fazla bilgi almak için internet üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Hacamat Seti Nerede Satılır?

  Hacamat uygulamasın son zamanlarda popülerliğini arttırdı. SGK bünyesine de giriş yapan hacamat, devlet hastanelerinin de yöntemleri arasına giriş yapmayı başarmıştır. Hacamat malzemeleri kupa çekme seti olarak satılmaktadır. Bu malzemeler ile siz de hacamat yapabilirsiniz. Fakat hacamat kursuna giderek sertifika almanız gerekiyor. Aksi takdirde, lisanslı olarak hacamat yapamazsınız.

  Hacamat derinin neşter ile çizilerek, ağzı geniş bir bardak ile oluşturulan emme gücüyle kanın çekilmesi şeklinde yapılmaktadır. Genel olarak ağrı ya da hastalık olan organa yakın yere yapılan bu tedavinin hastalık geçirme de çok büyük etkisi vardır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.